Yönetim Kurulu


Paddy Padmanathan

Chief Executive Officer and President

35 yılı aşkın profosyonel iş deneyime sahip Paddy Padmanathan, inşaat mühendisliği lisans diplomasına sahip olup ACWA Power'a 2006 yılında CEO olarak katılmıştır.

Paddy kariyerine sonradan Başkan yardımcısı olarak hizmet vereceği küresel mühendislik ve inşaat şirketi Black & Veatch (önceki adıyla John Burrow and Partners)' da başladı. Kendisinin BAE, Cezayir, Botsvana, Zambia ve Svaziland ülkelerinde çalışmaları olmuştur.

Paddy Padmanathan Manchester Üniversitesi'nden mühendislik eğitimi almış olup halihazırda bir çok su ve enerji şirketinin yönetim kurulunda görev yapmaktadır.

Scott James McGuigan

Mehmet Selim Guven

Tom Werner Teerlynck

İş Geliştirme Direktörü

Tom Teerlynck, ACWA Power'ın Türkiye ve Fas İş Geliştirme Direktörü'dür. 1998 yılından bu yana enerji sektöründe aktif bir şekilde görev alan Teerlynck, daha önce Engie şirketi ve Abu Dabi Ulusal Enerji Şirketi'nde (TAQA) görev almıştır. Teerlynck, Asya, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güney Afrika'da gelişmemiş ve terk edilmiş endüstri bölgelerinde enerji ile ilgi birçok geliştirme projesinin yanı sıra birleşme ve satın alma işlemlerinde görev almıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Onaylıyorum