Vizyon - Misyon

Misyon

En güvenilir ve teknolojik açıdan gelişmiş yöntemleri kullanarak mümkün olan en düşük maliyetle elektrik üretiyoruz. Enerji güvenliği ile çevrenin bilinçli bir şekilde kullanılmasının yakından ilgili olduğuna inanıyoruz. Benzersiz bir enerji tedarikçisi olarak, verimli enerji çözümleri sunuyoruz.. Projelerimiz sonucunda düşük maliyetli elektrik elde ediyoruz. Böylelikle toplumlara ve ekonomilere fayda sağlarken aynı zamanda çevre üzerindeki etkimizi en aza indiriyoruz.

Vizyon

Operasyonel mükemmelliğe olan bağlılığımız dünya çapında enerji ihtiyaçlarına katkı sağlamada farklılık yaratmamıza imkan tanır. Bizim işimiz dürüstlük, adalet ve şeffaflık ilkeleri üzerine kuruludur ve bunları çalışanlarımız, müşterilerimiz ve faaliyet gösterdiğimiz yerlerdeki topluluklar ile çalışmalarımıza yansıtırız. En iyi teknolojiyi geliştirir ve kullanır, kalıcı ilişkiler geliştiririz. Cesaret ve kararlılığımız bizi sürekli iyileştirmeye yönlendirmektedir. Ekip olarak çalışırız.


Değerler

Performans

Operasyonel mükemmellik aracılığıyla sürekli olarak kalıcı bir miras inşa eden performans odaklı bir şirketiz. Ana işimiz ve ortak hedeflerimizi geliştirmek için çeşitli sistemler, politikalar ve yönetim mekanizmaları uygularız.

İnsan Kaynağı

Bireysel değil ekip olarak çalışır ve daha çok başarı elde ederiz. Kurduğumuz ortaklıklardaki başarımız çeşitlilik, yenilikçilik ve çalışanlarımızın cesaretinden gelir.

Güvenlik

Yaptığımız her çalışma, çalışanlarımızın ve etrafımızdaki toplulukların güvenliğini ve iyiliğini temel alır. Çevresel etkinin en aza indirilmesi bizim için çok önemlidir ve Türkiye pazarına güvenilir bir şekilde enerji sağlamak odak noktamızdır.