Gizlilik

Bu Web Sitesini her kullanımınız için, Acwa Güç Elektrik İşletme ve Yönetim Sanayi ve Ticaret A.Ş., sizden adınız ve e-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi içeren iletişim bilgilerinizi sağlamanızı isteyebilir. Bu kişisel bilgiler bu Web Sitesini kullandığınızda kimliğinizin belirlenmesi ve referans alınması için gereklidir. Kişisel bilgileriniz izniniz olmadan üçüncü şahıslara açıklanmaz. Acwa Güç Elektrik İşletme ve Yönetim Sanayi ve Ticaret A.Ş., yalnızca yasaların gerektirmesi durumunda veya bilgilerinizin açıklanmasının aşağıdakiler için gerekli olması durumunda size haber vermeksizin kişisel bilgilerinizi iyi niyet çerçevesinde açıklayabilir:

  • Yasal hükümlere uygunluk veya Acwa Güç Elektrik İşletme ve Yönetim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'de veya bu sitede uygulanan yasal sürece uyulması
  • Acwa Güç Elektrik İşletme ve Yönetim Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve grup web sitelerinin hakları veya mülkiyetinin korunması ve gözetilmesi ve
  • Acil durumlarda Acwa Güç Elektrik İşletme ve Yönetim Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Web Siteleri kullanıcılarının veya halkın kişisel güvenliğinin korunması için hareket edilmesi.

Acwa Güç Elektrik İşletme ve Yönetim Sanayi ve Ticaret A.Ş., bu Web Sitesini yönetmek ve bu Web Sitesinin nasıl kullanıldığını araştırmak için IP Adreslerini toplayabilir. IP Adreslerinden kimlik bilgilerine ulaşılması dışında başka amaçlarla kayıtlı IP Adresleriniz tarafımızdan toplanmaz. IP adreslerinin toplanması bu Web Sitesinin, Acwa Güç Elektrik İşletme ve Yönetim Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin haklarının veya diğer kullanıcıların haklarının korunması veya bu Hizmet Kullanım Şartlarının uygulanması için kullanılır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Onaylıyorum