Yönetim Kurulu


Abid Hussain Malik

Scott James McGuigan

Yönetim Kurulu Üyesi

Scott, 2016 yılında Vision International Investment Company'ye ("Vision Invest") katıldı ve o zamandan beri önde gelen bölgesel altyapı geliştiricisi ve yatırımcısı olarak işin gelişiminde ayrılmaz bir rol oynadı. Scott, 2018'in başında baş işletme sorumlusu olarak görev aldı ve oradan Vision Invest'in işinin günlük çalışmasını denetledi, çok disiplinli bir profesyonel personel ekibini yönetti ve grubun büyüme stratejisini, yönetişim modelini yönetti ve grubu çok sayıda Yönetim Kurulu, yürütme ve yatırım Komitesinde temsil etti.

 

Scott daha önce PPP Başkanı olarak görev yaptı, Vision Invest'in proje fırsatlarını takip etmesinden sorumluydu ve bu süre zarfında grup tarafından üstlenilen veya sunulan çeşitli projelerin yapılandırılması, müzakere edilmesi ve yürütülmesinde aktif olarak yer aldı. Bu rolde, Vision Invest'in kurumsal düzeyde yeni yatırımların ve elden çıkarmaların gözetimi ile sermaye dağıtımından da sorumluydu.

 

Scott, çeşitli PPP projeleri portföyünden zengin bir deneyim ve başlangıçtan inşaat ve devam eden operasyon aşamasına kadar projelerde kalmak için kanıtlanmış bir sicili getiriyor. Scott'ın proje sunumundaki deneyimi 1990'ların ortalarında başladı ve Vision Invest'e katılmadan önce Scott, hem özel hem de kamu sektörlerinde farklı deneyime sahipti.

Tom Werner Teerlynck

İş Geliştirme Direktörü

Tom Teerlynck, ACWA Power'ın Türkiye ve Fas İş Geliştirme Direktörü'dür. 1998 yılından bu yana enerji sektöründe aktif bir şekilde görev alan Teerlynck, daha önce Engie şirketi ve Abu Dabi Ulusal Enerji Şirketi'nde (TAQA) görev almıştır. Teerlynck, Asya, Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Güney Afrika'da gelişmemiş ve terk edilmiş endüstri bölgelerinde enerji ile ilgi birçok geliştirme projesinin yanı sıra birleşme ve satın alma işlemlerinde görev almıştır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.

Onaylıyorum